KontaktLekarz Arkadiusz Wdowik

KONTAKT


ADRES

ul. Witolda 7 lok. 1.07
26-600 Radom


E-MAIL

rejestracja@wdowik-medical.pl


TELEFON

+48 795 001 814


REJESTRACJA

Pn – Pt, 09:00 – 16:00


Chcesz umówić się na wizytę? Napisz, oddzwonimy.

FORMULARZ KONTAKTOWY


  (*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gabinet Lekarski Arkadiusz Wdowik danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych danych osobowych jest Gabinet Lekarski Arkadiusz Wdowik, ul. Witolda 7 lok. 1.07, 26-600 Radom. Dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi na zapytanie w powyższym formularzu. Zostałem(am) poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania.
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania informacji handlowej drogą elektroniczną na podany w tym celu adres email lub numer telefonu komórkowego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gabinet Lekarski Arkadiusz Wdowik, ul. Witolda 7 lok. 1.07, 26-600 Radom.

  Jeśli chcesz umówić się na wizytę, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego. Zaproponuj termin, który odpowiada Ci najbardziej.

  Oddzwonimy do Ciebie, aby potwierdzić termin wizyty.


  logo_wdowik

  Jestem specjalistą w zakresie chirurgii naczyniowej oraz chirurgii ogólnej. Należę do Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej i do Polskiego Towarzystwa Flebologicznego.
  Chorobami naczyniowymi zajmuje się od kilkunastu lat. Wykonałem setki zabiegów na układzie żylnym.

  Ostatnie aktualności

  © 2022 Gabinet lekarski - Arkadiusz Wdowik